Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12240
Stary 31.01.2012, 12:30
Frankowski jest pożyteczniejszy dla drużyny bardziej niż którykolwiek z dziś w Wiśle grających. Potrafi chociażby przyjąć piłkę z obrońcą na plecach. Zamiast oddawać do tyłu. Kto jeszcze to umie? Czekam na propozycje. Autorytet to on sobie wyrobi po tygodniu treningów, jak założy kilka siatek. Wiadomo że nie można go traktować jako podstawowego wzmocnienia, ale jeżeli prosty Hajto nie widzi potrzeby przedłużac z nim kontraktu to trzeba taką głupotę wykorzystać.

Grający trener od trenera napastników różni się tym że może w meczu ligowym wejść na 20 minut i walnąć hattricka. Gdyby takie patelnie jak Kirm miewa dostawał Franek ? Pomyśl ile by ustrzelił, nawet grając okazjonalnie. Nie zapominaj też o tym jak Franek potrafi dograć. Obawiam sie tylko że problemem mógłby być jego cięty język.

W pucharach może odstawać fizycznie, ale na ligę czy puchar? Taki grajek będzie efektywny i do 50-tki. A przy nim może wyrośnie następca który będzie potrafił więcej niż szybko biegać.

ps. A jaka jest nasza taktyka? Bo w ostatnim meczu o stawkę graliśmy siedmioma pomocnikami .
Ostatnio edytowane przez Drozd : 31.01.2012 o godz. 12:35.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując