Wyświetl pojedynczy post
AntyDrozd
Banita
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2916
Stary 31.01.2012, 11:42
Flamengista sie nie nadaje na moda..popieram w 100%-ach.Nie raz pokazał ,że własne problemy można wyładować dając komuś bana.Jeżeli czujesz sie tak nieszczesliwym poswiecajac prywatny czas na "moderowanie" to zrob przysługe światu i odejdz bo przesadzasz
Odpowiedz cytując