Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12237
Stary 31.01.2012, 11:20
Od czerwca powinniśmy wziąć Franka na grającego drugiego trenera . Młodych by czegoś nauczył, a i z 10 bramek by pewnie strzelił. Pytanie czy będzie chciał po tym jak go niektórzy potraktowali. Na dzisiaj jest wolnym zawodnikiem od czerwca.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując