Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
FRANTIC
Member
Od: 08.2004
Offline
#
4760
31.01.2012, 10:11
Nie wiem czy ktoś już o tym pisał czy nie ale ja widzę jedno - w drużynie widać uśmiech i zadowolenie, taka atmosfera powinna pomóc chłopakom.
TYLKO WISŁA !
FRANTIC
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do FRANTIC
Znajdź inne posty napisane przez FRANTIC