Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2914
Stary 31.01.2012, 07:47
Ależ drogi gigancie - nie ma sprawy. Rozumiem, że twój post jest publiczną deklaracją do podjęcia odpowiedzialnej funkcji moderatora w moje miejsce.

Bardzo się ciesze - jeśli podtrzymasz tą deklarację możemy się spokojnie zamienić funkcjami, ja nie muszę "usilnie trzymać się stołka". Pokaż, ile dla ciebie znaczy to forum i ile możesz poświęcić swojego prywatnego czasu na pracę społeczną.

Powtarzam: narzekać każdy umie, tylko robić nie ma komu.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując