Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4759
Stary 31.01.2012, 00:41
mojzesz napisał(a):Wyświetl post
Yes yes. milosz jak zwykle udaje mądrego po to chyba są sparingi żeby ta konkurencja była. Niezdrowa? hmm hahaha. Niezdrowo by było gdyby Moskal powiedział Kirmowi że już nie zagra u niego albo Jaliensowi czy innemu zawodnikowi.Na dzień dzisiejszy szansę dostaję Lamey czy Genkov bo dają więcej do zaoferowania zespołowi niż ich konkurenci.
Ho, ho ilu mamy tu klakierów jedynie słusznych wyborów kadrowych K.Moskala.
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
No Genkov to akurat więcej zespołowi nie daje niż Dudu.
No i dokładnie o tym piszę. Trochę krytycyzmu wyborów personalnych K.M. widać niektórych bardzo boli, ale myślę że nasz trener jest inteligentniejszy od naszych pseudo znawców i w trakcie sezonu będzie elastycznie reagował na dyspozycje i formę poszczególnych zawodników.
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Niech grają najlepsi, a nie ci z najlepszymi nazwiskami.
Jasne, tyle że napastnik powinien strzealać bramki, Dudu to robi, a Genkow różnie. Kirm zaś jak marnotrawił tak marnotrawi wisiłek całej drużyny, ale jasne niech grają realnie najlepsi !
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Genkov to tylko od gry dwoma napastnkami - bo bedzie sie tak jak mowisz dobrze utrzymywal przy pilce, zastawial sie z pilka a strzelac gole bedzie wtedy drugi napastnik - w tym przypadku Biton. Jezeli gramy jednym napastnikiem to Genkov dodatkowo ma strzelac gole bo od tego jest napastnik - niestety to mu sie nie udaje. Moze w Atlantic Cup trener Moskal sprobuje chociaz raz zagrac 4-4-2.
No tak 4-4-2, Genkow z Bitonem, tyle że u nas jest już przekonanie iż powinniśmy grać jednym napastnikiem i to lepiej tym co bramki strzelać będzie. Jak dla mnie to może być i Genkow, ale pod warunkiem że strzelał będzie jak ...Biton .
Ostatnio edytowane przez milosz : 31.01.2012 o godz. 01:05.
Odpowiedz cytując