|
Senior Member
Offline
|
#4759

31.01.2012, 00:41
|
mojzesz napisał(a): 
|
Yes yes. milosz jak zwykle udaje mądrego po to chyba są sparingi żeby ta konkurencja była. Niezdrowa? hmm hahaha. Niezdrowo by było gdyby Moskal powiedział Kirmowi że już nie zagra u niego albo Jaliensowi czy innemu zawodnikowi.Na dzień dzisiejszy szansę dostaję Lamey czy Genkov bo dają więcej do zaoferowania zespołowi niż ich konkurenci.
|
Ho, ho ilu mamy tu klakierów jedynie słusznych wyborów kadrowych K.Moskala.
Blaszczu16 napisał(a): 
|
No Genkov to akurat więcej zespołowi nie daje niż Dudu.
|
No i dokładnie o tym piszę. Trochę krytycyzmu wyborów personalnych K.M. widać niektórych bardzo boli, ale myślę że nasz trener jest inteligentniejszy od naszych pseudo znawców i w trakcie sezonu będzie elastycznie reagował na dyspozycje i formę poszczególnych zawodników.
flamengista napisał(a): 
|
Niech grają najlepsi, a nie ci z najlepszymi nazwiskami.
|
Jasne, tyle że napastnik powinien strzealać bramki, Dudu to robi, a Genkow różnie. Kirm zaś jak marnotrawił tak marnotrawi wisiłek całej drużyny, ale jasne niech grają realnie najlepsi !
mitmichael napisał(a): 
|
Genkov to tylko od gry dwoma napastnkami - bo bedzie sie tak jak mowisz dobrze utrzymywal przy pilce, zastawial sie z pilka a strzelac gole bedzie wtedy drugi napastnik - w tym przypadku Biton. Jezeli gramy jednym napastnikiem to Genkov dodatkowo ma strzelac gole bo od tego jest napastnik - niestety to mu sie nie udaje. Moze w Atlantic Cup trener Moskal sprobuje chociaz raz zagrac 4-4-2.
|
No tak 4-4-2, Genkow z Bitonem, tyle że u nas jest już przekonanie iż powinniśmy grać jednym napastnikiem i to lepiej tym co bramki strzelać będzie. Jak dla mnie to może być i Genkow, ale pod warunkiem że strzelał będzie jak ...Biton .
Ostatnio edytowane przez milosz : 31.01.2012 o godz. 01:05.
|
|