Temat: Nie dla ACTA
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#345
Stary 30.01.2012, 23:26
Boni bredzi coś o "nowych mechanizmach konsultacji". A może, zamiast uchwalać kolejne przepisy, tak dla odmiany spróbować zacząć stosować obecne? Bo problemem nie jest to, że nie dało się zaprosić organizacji pozarządowych, skoro one wręcz "wpraszały się" same. Pisano już o tym, jak zostały potraktowane m.in. przez premiera, który je bezczelnie okłamał.

Po co nowy mechanizm, skoro nawet nie próbuje się stosować starego?

Bardzo kompetentny mamy rząd.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując