A skoro już wywołujecie Piecha do tablicy, to przedłużył on kontrakt z Ruchem:
http://www.futbolnews.pl/informacje/...-kontrakt.html
co według mnie jest dobrym posunięciem, bo widać, że chłopak dobrze czuje się w chorzowskiej drużynie, pasuje do niej bezsprzecznie