Pytanie tylko jakimi pieniędzmi dysponuje Lechia na transfery? Może równie dużymi co Wisła?
Wydali sporo na kontrakt Buvala w zeszłym sezonie oraz w tym na Holendra do ataku - szału nie było - to dla odmiany wzięli Grzelczaka. Pewnie różnicy nie będzie wielkiej ale nie wierzę żeby Grzelczak dostał więcej niż połowę tego co Buval. Zawsze to jakaś oszczędność
