flamengista napisał(a):

|
Akurat mam głęboko w poważaniu, co się o mnie sądzi - szczególnie na forum internetowym.
|
Purpura zobowiązuje i czerwień pod nickiem też powinna więc jeśli masz w "poważaniu" co się o moderatorach sądzi to proponuję długie wakacje od forum. Skacze ciśnienie - idź na spacer, kłopoty z nadmiarem asertywności - podnieś sobie poziom serotoniny bo jesteś oceniany i przez takie tandetne teksty wystawiasz opinię o reszcie.