Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2912
Stary 30.01.2012, 20:30
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Akurat mam głęboko w poważaniu, co się o mnie sądzi - szczególnie na forum internetowym.
Purpura zobowiązuje i czerwień pod nickiem też powinna więc jeśli masz w "poważaniu" co się o moderatorach sądzi to proponuję długie wakacje od forum. Skacze ciśnienie - idź na spacer, kłopoty z nadmiarem asertywności - podnieś sobie poziom serotoniny bo jesteś oceniany i przez takie tandetne teksty wystawiasz opinię o reszcie.
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując