Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Woland
Member
Od: 10.2004
Offline
#
7588
30.01.2012, 20:18
Jeśli mam już karnet i jutro będę kupował bilet na mecz ze Standardem to muszę kupić bilet na to miejsce które jest na karnecie, czy mogę wybrać dowolną trybunę?
ŚLĄSK,WISEŁKA,LECHIA GDAŃSK
CZY CIEMNO,CZY JASNO PŁYNIE WISŁA PRZEZ MIASTO
Woland
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Woland
Znajdź inne posty napisane przez Woland