Po tym jak SV powiedzial ze na 99,99% nie bedzie transferow,powinien ten temat zostac zablokowany
A po 2 po co transfery ... jest szansa dla malolatow...WIlk twierdzi ze Szewczyk sie bardzo ladnie prezentuje na obozie.. Trzeba miec nadzieje ze Kaziu go wpusci w meczu o stawke i sie okaze ze to bjawienie ligi

Mysle ze brak transferow wyjdzie na dobre naszej ekipie... ale wiekszosc szlak trafia ze w gazetach nie pisza : "Drogba przymierzany do Wisły'' ;D
CIIIIchosza....
