Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54249
Stary 30.01.2012, 20:14
Po tym jak SV powiedzial ze na 99,99% nie bedzie transferow,powinien ten temat zostac zablokowany

A po 2 po co transfery ... jest szansa dla malolatow...WIlk twierdzi ze Szewczyk sie bardzo ladnie prezentuje na obozie.. Trzeba miec nadzieje ze Kaziu go wpusci w meczu o stawke i sie okaze ze to bjawienie ligi
Mysle ze brak transferow wyjdzie na dobre naszej ekipie... ale wiekszosc szlak trafia ze w gazetach nie pisza : "Drogba przymierzany do Wisły'' ;D

CIIIIchosza....
Odpowiedz cytując