Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4758
Stary 30.01.2012, 20:03
Przecież problemem Jaliensa nie było to, że stawiał na niego Maaskant, tylko że grał megapytę. Biorąc pod uwagę, że facet ma jeszcze 2 lata niemałego kontraktu i brak ofert z innych klubów pozostaje się tylko modlić o to, by nawiązał obecną formą do chlubnych zapisów w swoim CV.

Więc niech gra, jeśli jest na treningach i meczach lepszy od Chaveza czy Bunozy. Niech grają najlepsi, a nie ci z najlepszymi nazwiskami.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując