Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1323
Stary 30.01.2012, 19:45
Od kilkudziesięciu lat zgraja przy korycie robi wszystko abyśmy własnie w dalszym ciągu byli od Rosji uzaleznieni. Dlatego gdy pojawił sie rzad premiera Olszewskiego, który po raz pierwszy próbował zdyserfikowac dostawy gazu do Polski i brać go z Norwegii to do akcji włączył sie Bolek i zarządził "Nocną Zmianę". Tusk tez był w tej zgrai co go odwoływała. Potem rządził Pawlak, krótko Suchocka i SLD więc temat został celowo utrącony.
Nagle pojawił się temat gazu łupkowego w Polsce i ogromnych złóż i co się dzieje ? Dziki taniec ruskich, krecących dupami młynki by sie tylko dorwać do koncesji. Po co ? Po to aby Polska nie zrewała się czasem z łańcucha podległości. Mając tutaj takich pokornych polaczków, którzy mówią "przecież jesteśmy od Rosji uzależnieni" cel wydaje się łatwy do osiągnięcia. Bo takich to tylko stać na to, aby cicho siedzieć pod miotłą we własnym kraju, który mu obcy rozgrabiają.
Powód: poprawka
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 30.01.2012 o godz. 19:46.
Odpowiedz cytując