|
Nie wziąłeś pod uwagę sprawstwa lemingów poprzez wybór cudaka i jego bandy indolentów. Ale co się dziwić skoro masz mentalność niewolnika i wybór lemingów był najprawdopodobniej również Twoim.
"a co oni od nas potrzebują? powedz mi, to bardziej nasz kraj jest uzalezniony od ROSII"
I tak przecież jest dobrze więc musi tak być.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 30.01.2012 o godz. 18:07.
|