|
Jednak dziwne jest to, że Jovanović, Iliew, Garguła, a zwłaszcza Biton na ławie, a gra np. Kirm. Mam nadzieję, że słowo konkurencja nie jest obce K. Moskalowi i będą grać ci co wygrają wewnętrzna rywalizację, np. Biton za Genkowa, a i za Kirma grać może np. Iliew, lub w innej koncepcji Garguła (z Meliksonem i Małeckim na flankach). Nic tak nie podnosi poziomu gry drużyny jak zdrowa konkurencja, a grać powinni jednak ci lepsi, a nie ulubieńcy trenera, bo koncepcja koncepcją, ale to umiejętności i forma zawodników powinna decydować o grze w wyjściowej jedenastce.
Wielu pisało o zmianach u KM względem RM a tymczasem mamy na teraz pełną kontynuację, co nie jest moim zdaniem rozwiązaniem optymalnym, cóż pozostaje liczyć na korekty w składzie w kolejnych meczach.
|