Wyświetl pojedynczy post
złoty członek
Banita
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54243
Stary 30.01.2012, 16:10
okienko transferowe w Polsce trwa od 1 lutego do końca miesiąca tak było do 1 lutego to można zgłaszać zawodników do kolejnej rundy pucharów.
Odpowiedz cytując