Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
złoty członek
Banita
Od: 11.2011
Offline
#
54243
30.01.2012, 16:10
okienko transferowe w Polsce trwa od 1 lutego do końca miesiąca tak było do 1 lutego to można zgłaszać zawodników do kolejnej rundy pucharów.
złoty członek
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez złoty członek