|
Zamrożenie relacji raczej. Nikt by się z wojną nie wygłupiał. No i oczekiwalibyśmy sankcji dla Rosjan ze strony społeczności międzynarodowej.
Ale raczej cały czas nie widzi mi się zamach. Prędzej skandaliczne zaniedbania ukrywane przez Rosjan.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!
UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
|