Ja to sie tylko zastanawiam co by sie działo jakby prawdą okazało sie dobijanie rannych i że to wszystko rzeczywicie
jest spiskiem.W sumie to zamach na prezydenta i wojskowych obcego kraju to jedynie wojenka ,z rusami nie było
by łatwo no bo chyba nie myślicie,że Europa czy Ameryka by sie mieszały

osobiście to ja chyba nie chce żeby
prawda wychodziła na jaw jak by ona nie była