Wyświetl pojedynczy post
AntyDrozd
Banita
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1315
Stary 30.01.2012, 15:35
Ja to sie tylko zastanawiam co by sie działo jakby prawdą okazało sie dobijanie rannych i że to wszystko rzeczywicie
jest spiskiem.W sumie to zamach na prezydenta i wojskowych obcego kraju to jedynie wojenka ,z rusami nie było
by łatwo no bo chyba nie myślicie,że Europa czy Ameryka by sie mieszały osobiście to ja chyba nie chce żeby
prawda wychodziła na jaw jak by ona nie była
Odpowiedz cytując