|
Junior Member
Offline
|
#4105

30.01.2012, 15:16
|
Witam, Mam Do Sprzedania Szalik Polski. Pasiak.
Szalik jest nowy, nie był noszony itp. Itd.
cena 30 zł
Zdjęcia:
http://i42.tinypic.com/2eek4fm.jpg
http://i43.tinypic.com/157luop.jpg
http://i41.tinypic.com/w9vfjr.jpg
Proszę pisać na pw
|
|