|
Senior Member
Offline
|
|
mitmichael napisał(a): 
NIe bedzie transferow przez te zamrozone pieniadze przez UEFA
Okienko otwarte jest od 1 do 31 stycznia czyli jutro sie zamyka - zawsze tak bylo.
|
Nie w Polsce.
Cytat:
Co to są okna transferowe?
Okna transferowe to okresy, w których zawodnicy mogą zmieniać swoją przynależność klubową. Daty okien transferowych określa każda federacja, zazwyczaj w porozumieniu z ligą, co wymaga zatwierdzenia przez FIFA. W Polsce są dwa okna transferowe: od 1 lipca do 31 sierpnia oraz od 1 lutego do 28 lutego. Oznacza to, iż w tym czasie zawodnicy mogą być pozyskiwani do klubów Ekstraklasy, I i II ligi. Okno transferowe ma znaczenie przede wszystkim dla klubu pozyskującego (polskie kluby mogą bowiem sprzedawać zawodników do lig zagranicznych w innych terminach - zgodnie z terminem okna transferowego obowiązującego w danym kraju).
|
|
|