JOSE 841 napisał(a):

Jutro ostatni dzień okienka czyli to co Wisła lubi najbardziej transfery last minute.Ciekawe czy ktoś do Wisły zawita miały być góra dwa transfery.Ciekawe czy Wisła zakończy to okienko dwoma albo jednym głośnym transferem.Przy okazji kiedy Wisła ostatni raz zakończyła okienko bez żadnych transferów ?
|
NIe bedzie transferow przez te zamrozone pieniadze przez UEFA
piter116 napisał(a):

Okienko jeszcze się nie otworzyło, a Ty chcesz je już zamykać.
|
Okienko otwarte jest od 1 do 31 stycznia czyli jutro sie zamyka - zawsze tak bylo.