Wiślak-1990 napisał(a):

A to było pewne że się tak skończy bo nawet słyszałem takie przypadki że egzaminator na wstępie mówił ile za zdanie, jestem zdziwiony że teraz dopiero coś z tym robią jak ja od 2 lat słyszę że ten dał w łapę że tamten dał.
A ja chciałem się zapytać o nazwę przystanku koło ośrodka na Koszykarskiej. Bo jutro zdaje i pasowało by tam jakoś dojechać
|
Zakole Wisły sie przystane zwie z tego co kojarze