Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1296
Stary 30.01.2012, 15:01
Wiślak-1990 napisał(a):Wyświetl post
A to było pewne że się tak skończy bo nawet słyszałem takie przypadki że egzaminator na wstępie mówił ile za zdanie, jestem zdziwiony że teraz dopiero coś z tym robią jak ja od 2 lat słyszę że ten dał w łapę że tamten dał.

A ja chciałem się zapytać o nazwę przystanku koło ośrodka na Koszykarskiej. Bo jutro zdaje i pasowało by tam jakoś dojechać
Zakole Wisły sie przystane zwie z tego co kojarze
I
Odpowiedz cytując