Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54235
Stary 30.01.2012, 14:44
Jutro ostatni dzień okienka dla zagranicznych klubów czyli to co Wisła lubi najbardziej transfery last minute.Ciekawe czy ktoś do Wisły zawita miały być góra dwa transfery.Ciekawe czy Wisła zakończy to okienko dwoma albo jednym głośnym transferem.Przy okazji kiedy Wisła ostatni raz zakończyła okienko bez żadnych transferów?
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 30.01.2012 o godz. 15:17.
Odpowiedz cytując