Jutro ostatni dzień okienka dla zagranicznych klubów czyli to co Wisła lubi najbardziej transfery last minute.Ciekawe czy ktoś do Wisły zawita miały być góra dwa transfery.Ciekawe czy Wisła zakończy to okienko dwoma albo jednym głośnym transferem.Przy okazji kiedy Wisła ostatni raz zakończyła okienko bez żadnych transferów

?