Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
Wiślak-1990
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1295
Stary 30.01.2012, 14:44
chudy_TSW napisał(a):Wyświetl post
"Załatwiali prawo jazdy za łapówkę ...


http://moto.wp.pl/kat,55194,title,Za...l?ticaid=1dc46
A to było pewne że się tak skończy bo nawet słyszałem takie przypadki że egzaminator na wstępie mówił ile za zdanie, jestem zdziwiony że teraz dopiero coś z tym robią jak ja od 2 lat słyszę że ten dał w łapę że tamten dał.

A ja chciałem się zapytać o nazwę przystanku koło ośrodka na Koszykarskiej. Bo jutro zdaje i pasowało by tam jakoś dojechać
Odpowiedz cytując