Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4741
Stary 30.01.2012, 11:51
P.s nie 1 styczeń a luty

Odnośnie tych meczy, to byłem przekonany, że to jest podział na dwie grupy. Jednak myliłem się

Z chęcią zobaczyłbym Wisłę na tle mocniejszego przeciwnika niż będący w pierwszej fazie przygotowań mistrz Szwecji.

Ciekawe, czy teraz trener Moskal, zagra trochę zmodyfikowanych składem, tzn. zamiast Genkova zobaczymy Bitona od pierwszej minuty i czy za Jaliensa wejdzie Chavez. I jakoś mnie ten Andraż Kirm nie przekonuje dalej...

Swoją drogą dziwne, bo za Maaskanta narzekano, że daje grać Holendrom a Moskal robi dokładnie to samo
Odpowiedz cytując