Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1312
Stary 30.01.2012, 10:50
AYALA napisał(a):Wyświetl post
brzozy nie trzeba było łamac, wystarczył drobny ładunek wybuchowy
http://www.youtube.com/watch?v=QdsDU_lqCiI
Noo to teraz przywaliłeś spiskiem . W 10 min by nie zdążyli, a przecież nikt wcześniej nie wiedział kiedy kaczor przyleci. A wogóle ten filmik to pewnie jakiś fotomontaż Macierewicza. Jestem już zmęczony . Ciągle tylko spiski i spiski. Przecież już dawno wiadomo że to wszystko wina Jarka, bo nie poleciał.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując