AYALA napisał(a):

Noo to teraz przywaliłeś spiskiem

. W 10 min by nie zdążyli, a przecież nikt wcześniej nie wiedział kiedy kaczor przyleci. A wogóle ten filmik to pewnie jakiś fotomontaż Macierewicza. Jestem już zmęczony

. Ciągle tylko spiski i spiski. Przecież już dawno wiadomo że to wszystko wina Jarka, bo nie poleciał.