http://wiadomosci.onet.pl/raporty/ka...wiadomosc.html
Tą są jakieś jaja.. Myślałem, że już nikt nie przebije G. Laty, który na zarzuty o korupcje, odpowiadał, że to były takie zarty tylko, wygłupialiśmy się

)
Jednak Edzio Klich, też sobie robił żarty z tych, którzy do niego dzwonili .. Jaka w tej kwestii nie byłaby prawda, to czy my jesteśmy w przedszkolu? Jak można łykać takie argumenty? Prokuratora niech zajmuje się dalej przestępcami z workiem jarania, a w takich sprawach niech odmawia wszczęcia postępowania. By żyło się lepiej..
Pysiu, które to są te Twoje poważne media?