Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#215
Stary 30.01.2012, 08:09
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Kiedyś w wywiadzie Maaskant powiedział, że już w pierwszym sezonie władze klubu zapowiedziały, że celem jest mistrzostwo Polski. Po zdobyciu tytułu pojawił się kolejny cel - awans do Ligii Mistrzów.
No to bardzo ciekawe, bo zwolennicy RM zaciekle twierdzili, że trener w
Pierwszym roku pracy zrobił nadwyżkę!

Zdobycie mistrzostwa i awans do LM rozumie się samo przez się jako główny cel a nie jako kolejny.