Blaszczu16 napisał(a):

|
Kiedyś w wywiadzie Maaskant powiedział, że już w pierwszym sezonie władze klubu zapowiedziały, że celem jest mistrzostwo Polski. Po zdobyciu tytułu pojawił się kolejny cel - awans do Ligii Mistrzów.
|
No to bardzo ciekawe, bo zwolennicy RM zaciekle twierdzili, że trener w
Pierwszym roku pracy zrobił nadwyżkę!
Zdobycie mistrzostwa i awans do LM rozumie się samo przez się jako główny cel a nie jako kolejny.