Cytat:
Harmonogram sprzedaży:
- 26 stycznia – 1 lutego – sprzedaż wejściówek dla posiadaczy karnetów Wiosna 2012 (dla osób, które zakupią karnet do 25 stycznia włącznie). W okresie tym bilety mogą kupować również ci, którzy jednocześnie zakupią karnet.
|
Sorry za być może głupie pytanie, ale wolę się upewnić. Czyli, wg powyższego, we wtorek będę mogła jeszcze się zaopatrzyć od razu w karnet i bilet, czy po bilet (na SL) będę musiała się wybrać w nieco późniejszym terminie, bez zniżki dla karnetowców?
Proszę o konkret odpowiedź i z góry dzięki!
Edit: Dziękówka.