|
Jaka szydera na poziomie podstawówki? po prostu kolego, niektóre teorie spiskowe są już tak debilne i idiotyczne, że inaczej tego skomentować się nie chce. Żadne poważne media się już tymi coraz to "ciekawszymi teoriami spiskowymi" przestały interesować, aby zachować sobie odbiorców.. bo jak człowiek włącza TV i ciągle ten Smoleńsk, Macierewicz i kolejne bzdury jakie wygaduje ma po prostu dość i przełącza na cokolwiek.
Czasem mam wrażenie, że wy tak naprawdę, nie macie innych życiowych spraw i problemów, tylko ciągle ten Smoleńsk i Smoleńsk. Lubicie się nakręcać widzę.
Powód: ps. wedle życzeń w tym temacie już nie napiszę.. po co mam psuć sobie nerwy! POZDRAWIAM FANÓW TEORII SPISKOWYCH!
Ostatnio edytowane przez pysio : 29.01.2012 o godz. 22:13.
|