JEDREK76 napisał(a):

|
Najwidoczniej jest ze mnie kawał chama i prostaka
|
Z grzeczności - nie zaprzeczę.
Cytat:
|
Opcja ignoruj też jest ch... warta jeżeli użytkownicy, których nie mam na liście ignorowanych wciąż typa cytują. Poza tym odkąd pisanie prawdy jest obraźliwe? Z tego co pamiętam kiedy czytałem regulamin, karane być powinno także rozmywanie i trollowanie już nie wspominając o dublowaniu konta.
|
Debilem jest ktoś, kto ma stwierdzone IQ pomiędzy 50 a 69 pkt. w skali Wechslera. Nie badałeś kolegi tym testem, więc nie piszesz prawdy. Wydaje mi się, że za trollowanie wymieniony użytkownik też dostał wcześniej karę.
Cytat:
|
Jeśli o mnie chodzi to zamiast mi grozić, daj mi po prostu bana jeśli podpadam pod któryś z paragrafów regulaminu, a groźby racz zachować dla młodszych użytkowników.
|
Groźba była do innych forumowiczów, których posty z tego wątku wykasowałem.