|
Cena za Borysiuka - jeśli się potwierdzi - jest bardzo dobra. 2, a może i 2,5 mln € za defensywnego pomocnika to świetne pieniądze. Dla samego zawodnika i klubu transfer korzystny. Borysiuk idąc na Zachód dalej ma szanse się rozwijać. Zaś w Legii pokazują młodym, że mają szansę na szybki awans sportowy i finansowy. Borysiuk może być takim wabikiem, zachęcającym młodych piłkarzy w akademii legijnej do ciężkiej pracy.
Natomiast w perspektywie tego sezonu jest to strzał w stopę. Borysiuk był jednym z najlepszych zawodników Legii w poprzedniej rundzie. Niby jest Vrdjolak, ale to chyba za mało. Odejście Ariela może zaważyć na walce o MP. Ale to już nie nasz problem.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|