|
Doświadczonych weteranów to my mamy, brakuje młodzieży.
Jaliens (CV wskazywało, że będzie to wzmocnienie nie mniejsze niż Cleber).
Lamey (nawet większa kariera od Jaliensa),
Iliev (również obieżyświat),
Pareiko (lata w rosyjskich drużynach)
A młodzi gdzie? Jeżeli naprawdę teraz zaczniemy takich piłkarzy sprowadzać to dobrze. Bo to jedyni, na których możemy sensownie zarobić w przyszłości.
Czy ktoś może powiedzieć (Ci, którzy oglądają MESA), czy Szewczyk ma szansę teraz zostać tym 3. napastnikiem, czy jest to zawodnik, który jest za słaby na Wisłę?
|