Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54228
Stary 29.01.2012, 18:06
Doświadczonych weteranów to my mamy, brakuje młodzieży.

Jaliens (CV wskazywało, że będzie to wzmocnienie nie mniejsze niż Cleber).
Lamey (nawet większa kariera od Jaliensa),
Iliev (również obieżyświat),
Pareiko (lata w rosyjskich drużynach)

A młodzi gdzie? Jeżeli naprawdę teraz zaczniemy takich piłkarzy sprowadzać to dobrze. Bo to jedyni, na których możemy sensownie zarobić w przyszłości.

Czy ktoś może powiedzieć (Ci, którzy oglądają MESA), czy Szewczyk ma szansę teraz zostać tym 3. napastnikiem, czy jest to zawodnik, który jest za słaby na Wisłę?
Odpowiedz cytując