PODpalacz napisał(a):

Hmmm nie wiem kolego jak mogli zagrać dobrze tak doświadczeni zawodnicy jak wspomniana dwójka holendrów ....komentatorzy lizali monitory i chwalili raz po raz emerytów.Czekaj mimo dwóch kiksów zagrał ciekawy mecz.Nie wiem kolego czy oglądałem ten sam mecz co ty ale wydaje mi się że to cała drużyna grała do bramkarza
|
hmm no grali do bramkarza;p ale chodzi mi o to że pierwszy raz Jaliens jakoś tak spokojnie interweniował i zapomniałem że powinienem się bać i ciśnienie powinno rosnąć kiedy on interweniuje
wiem że to pewnie spowodowane klasą przeciwnika i tym że nie musieli się za bardzo pocić i biegać ale lepszy rydz niż nic
