Wyświetl pojedynczy post
neq.
Senior Member
 
 
Od: 02.2010
Skąd: Kraków, N-H

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4731
Stary 29.01.2012, 15:31
PODpalacz napisał(a):Wyświetl post
Hmmm nie wiem kolego jak mogli zagrać dobrze tak doświadczeni zawodnicy jak wspomniana dwójka holendrów ....komentatorzy lizali monitory i chwalili raz po raz emerytów.Czekaj mimo dwóch kiksów zagrał ciekawy mecz.Nie wiem kolego czy oglądałem ten sam mecz co ty ale wydaje mi się że to cała drużyna grała do bramkarza

hmm no grali do bramkarza;p ale chodzi mi o to że pierwszy raz Jaliens jakoś tak spokojnie interweniował i zapomniałem że powinienem się bać i ciśnienie powinno rosnąć kiedy on interweniuje
wiem że to pewnie spowodowane klasą przeciwnika i tym że nie musieli się za bardzo pocić i biegać ale lepszy rydz niż nic
"Jeżeli walczysz możesz przegrać, jeżeli nie walczysz już przegrałeś"

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."

Odpowiedz cytując