Blaszczu16 napisał(a):

|
To wiadomo, ale pomyśl jakby w parze z powrotem formy, przyszedł klasowy lewy obrońca i czwarty do brydża na skrzydło - bo mamy trzech: Mały, Kirm i Iliev - to byłoby jeszcze lepiej.
|
Rafał Boguski? Przy kontuzji Sobola ewidentnie brak drugiego defensywnego pomocnika. I widać to było we wczorajszym meczu gdzie jedynym nie zmienionym zawodnikiem z pola był Wilk.