neq. napisał(a):

hmmm zabijcie mnie ale wczoraj dobrze zagrał Lamet z Jaliensem po Czekaju widać że ma lewą noge tylko to podpierania;p bo boi się nią podać i myśle że stąd wynika to iż nie wyprowadza piłki bo jest ustawiany jako pół lewy i cięzko mu prawą nogą grać w inne miejsce niż do bramkarza albo Jaliensa
|
Hmmm nie wiem kolego jak mogli zagrać dobrze tak doświadczeni zawodnicy jak wspomniana dwójka holendrów ....komentatorzy lizali monitory i chwalili raz po raz emerytów.Czekaj mimo dwóch kiksów zagrał ciekawy mecz.Nie wiem kolego czy oglądałem ten sam mecz co ty ale wydaje mi się że to cała drużyna grała do bramkarza
