Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4727
Stary 29.01.2012, 14:07
chopin napisał(a):Wyświetl post
Ja uważam że Naszym największym wzmocnieniem będzie powrót do formy kilku piłkarzy jak nie całej drużyny. A nie transfery
To wiadomo, ale pomyśl jakby w parze z powrotem formy, przyszedł klasowy lewy obrońca i czwarty do brydża na skrzydło - bo mamy trzech: Mały, Kirm i Iliev - to byłoby jeszcze lepiej.
Odpowiedz cytując