chopin napisał(a):

|
Ja uważam że Naszym największym wzmocnieniem będzie powrót do formy kilku piłkarzy jak nie całej drużyny. A nie transfery
|
To wiadomo, ale pomyśl jakby w parze z powrotem formy, przyszedł klasowy lewy obrońca i czwarty do brydża na skrzydło - bo mamy trzech: Mały, Kirm i Iliev - to byłoby jeszcze lepiej.