Wyświetl pojedynczy post
chopin
Senior Member
 
Od: 01.2011
Skąd: Łódz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4726
Stary 29.01.2012, 14:01
Ja uważam że Naszym największym wzmocnieniem będzie powrót do formy kilku piłkarzy jak nie całej drużyny. A nie transfery
"Biada pokoleniu, którego przywódcą jest kobieta" Warszawa
Odpowiedz cytując