Kirm wczoraj w 1 połowie po raz pierwszy od czasów Levadii wyglądał jak skrzydłowy, nie miał problemów z minięciem 1 rywala, był szybki przebojowy, nawet piłka mu nie odskakiwała

. Rozumiem, że mogą irytować zmarnowane okazje, ale akurat jego forma jest dobrym prognostykiem przed sezonem.