Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
#
4552
29.01.2012, 13:52
BlurgH
napisał(a):
Ma ktoś może dzisiejszy mecz z Helsinborgiem ? Bo nie dane mi było oglądnąć, a chętnie bym popatrzył...
Cytat:
1 połowa:
Kod:
...::: Uploaded :::...
http://ul.to/0utxoi9l/Helsingborg.vs...L.ElKoyote.avi
...::: FreakShare :::...
http://freakshare.com/files/ql8vn26n...oyote.avi.html
...::: BitShare :::...
http://bitshare.com/files/myfvnf76/H...oyote.avi.html
2 połowa:
Kod:
...::: Uploaded :::...
http://ul.to/92b7vjev/Helsingborg.vs...L.ElKoyote.avi
...::: FreakShare :::...
http://freakshare.com/files/i6zfoxvy...oyote.avi.html
...::: BitShare :::...
http://bitshare.com/files/rocc0dex/H...oyote.avi.html
ze stronki allgoals.pl (Wystarczy pobrać z jednego z wybranych linków aby ściągnąć daną polówkę meczu)
Ostatnio edytowane przez westersyl : 29.01.2012 o godz. 13:55.
westersyl