Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
fan1906
Senior Member
Od: 07.2004
Offline
#
24946
29.01.2012, 13:23
Manson33
napisał(a):
I będzie nadawać z Hot Birda !
Literówka wiadomo, że chodziło Ci o Aster.
W Krakowie jest jeszcze ISTS.
http://www.ists.pl/index.php
a jak to jest praktyce jak to hula, ? itp.
fan1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fan1906
Znajdź inne posty napisane przez fan1906