Marszałek napisał(a):

Szczególnie Kirm. Po co Moskal go wystawia ? nierozumiem. Gdyby na jego pozycji grał ktoś kto jest ciut wyżej z umiejętnościami niż poziom Zabrza to bylibyśmy w zgoła innym miejcu. Małecki to samo, myślenia w jego grze nie ma za grosz. Ale to są rzeczy wiadome nie od dziś.
Poza tym to wszyscy poprawnie. Coś czuje, że brak nowych twarzy w zespole wyjdzie nam na dobre.
|
Mam wrażenie że nie ważne jak by Kirm zagrał to i tak na forum zostanie zjechany..
Akurat wczoraj miał kilka udanych dryblingów, był dość aktywny.. a że nie skuteczny: Małecki i Iliev jakoś też marnują sytuacje raz po raz i zbytnio nikt się nad nimi nie pastwi.. Genkov podobnie.
Z relacji z ostatniego zgrupowania dało się też wyczytać że forma Kirma idzie do góry, może to jest ten moment kiedy nasz skrzydłowy zacznie grać na miarę oczekiwań?
I żeby nie było że bronie Kirma - za ostatnie 2 sezony (nie licząc przebłysków) powinien być wyjebany z klubu. Ale trzeba być obiektywnym, jak ktoś zasłuży na pochwałę to trzeba chwalić a jak ktoś zasłuży na o.......enie to trza o.......ić..