Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4723
Stary 29.01.2012, 13:09
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Szczególnie Kirm. Po co Moskal go wystawia ? nierozumiem. Gdyby na jego pozycji grał ktoś kto jest ciut wyżej z umiejętnościami niż poziom Zabrza to bylibyśmy w zgoła innym miejcu. Małecki to samo, myślenia w jego grze nie ma za grosz. Ale to są rzeczy wiadome nie od dziś.

Poza tym to wszyscy poprawnie. Coś czuje, że brak nowych twarzy w zespole wyjdzie nam na dobre.
Mam wrażenie że nie ważne jak by Kirm zagrał to i tak na forum zostanie zjechany..
Akurat wczoraj miał kilka udanych dryblingów, był dość aktywny.. a że nie skuteczny: Małecki i Iliev jakoś też marnują sytuacje raz po raz i zbytnio nikt się nad nimi nie pastwi.. Genkov podobnie.

Z relacji z ostatniego zgrupowania dało się też wyczytać że forma Kirma idzie do góry, może to jest ten moment kiedy nasz skrzydłowy zacznie grać na miarę oczekiwań?

I żeby nie było że bronie Kirma - za ostatnie 2 sezony (nie licząc przebłysków) powinien być wyjebany z klubu. Ale trzeba być obiektywnym, jak ktoś zasłuży na pochwałę to trzeba chwalić a jak ktoś zasłuży na o.......enie to trza o.......ić..
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując