Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1880
Stary 29.01.2012, 12:50
Libtech napisał(a):Wyświetl post
hej,

Wie ktos czy mozna ogladnac wczorajszy mecz Wisly z HeLsingborg?

Orange sport, albo youtube?
Chyba dziś o 17 jest na OSI.
Odpowiedz cytując