Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.01.2012, 12:13
Dariook napisał(a):Wyświetl post

Skoro cała 2 liga holenderska pęka w szwach od zdolnych juniorów to na co on jeszcze czeka?
Taki junior, jak jest naprawdę dobry, ma do wyboru grę w Ajaksie, PSV, Twente, AZ Alkmaar czy Feyenordzie, to woli zaczekać, nawet jak się po udanej rundzie nikt nie zgłosi, niż jechać do Polski... . Prawda jest niestety taka że Wisła w lidze holenderskiej byłaby w 2 dziesiątce, więc dla juniora nie jest to jakaś rewelacyjna oferta. Inaczej jest z zawodnikami już po 25 - 26 roku zycia takimi jak Voskamp, Van der Bizen czy Benson. Oni co najwyżej mogą liczyć na ofertę drużyn walczących o utrzymanie w Eredivisie, dlatego też wolą grać w Polsce. Nasze zespoły lepiej płacą niż końcówka ligi holenderskiej.