Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12236
Stary 29.01.2012, 12:03
Smolarek już raczej jest na skraju swojego piłkarskiego życia, nie ma sensu zawracać sobie nim głowy. Chłopak moim zdaniem zrobił błąd odchodząc z Dortmundu do Hiszpanii. Od tamtego czasu jego kariera przypomina równie coraz bardziej pochyłą.
Odpowiedz cytując