grzesiek632 napisał(a):

Praktycznie wszyscy zawodnicy zagrali dziś dobre spotkanie.
|
Szczególnie Kirm. Po co Moskal go wystawia ? nierozumiem. Gdyby na jego pozycji grał ktoś kto jest ciut wyżej z umiejętnościami niż poziom Zabrza to bylibyśmy w zgoła innym miejcu. Małecki to samo, myślenia w jego grze nie ma za grosz. Ale to są rzeczy wiadome nie od dziś.
Poza tym to wszyscy poprawnie. Coś czuje, że brak nowych twarzy w zespole wyjdzie nam na dobre.