|
Szwedzi są na początku przygotowań , Barcelona grała trzecim składem ,Tottenham " dołował" w lidze ,Fulham przyjechał bez najlepszych - oto całe forum dyskusyjne.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|