Dla mnie mecz jak mecz,niczym na + nasi nie zaskoczyli,może poza wynikiem,ale to był sparing,ze Szwedami którzy rozpoczeli dzień wcześniej pierwsze zgrupowanie....więc taken easy

.Czy jest dobrze czy nie pokażą mecze z Legią ,Standart-em.Na plus napewno będzie to,że rozpoczynając lige będziemy miec już dwa mecze o coś za sobą.W MP realnie nie chce mi sie wierzyc ,ale mam nadzieje na podium lub PUCHAR.