Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4715
Stary 29.01.2012, 09:32
Dla mnie mecz jak mecz,niczym na + nasi nie zaskoczyli,może poza wynikiem,ale to był sparing,ze Szwedami którzy rozpoczeli dzień wcześniej pierwsze zgrupowanie....więc taken easy .Czy jest dobrze czy nie pokażą mecze z Legią ,Standart-em.Na plus napewno będzie to,że rozpoczynając lige będziemy miec już dwa mecze o coś za sobą.W MP realnie nie chce mi sie wierzyc ,ale mam nadzieje na podium lub PUCHAR.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując