Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54223
Stary 29.01.2012, 03:07
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie sprawa jest prosta. Zdzisław K. musi mieć haki na B.C. - dobrze wiemy, że sprawa "dorobienia" się majątku B.C. nie mogła być 100% czysta. O Bogusiu można powiedzieć wiele rzeczy, ale na pewno nie jest głupi, nie jest niecwany i na pewno nie dałby się okradać w tak jawny sposób. Czemu Zdzisek ma taką pozycję? Bo musi mieć jakieś SB.ckie kwity, które mogłyby zrujnować ( w najlepszym przypadku) pozycję giełdową T-F.
Uwaga, Bo jeszcze jakiś brukowiec to łyknie i będą jaja,
Odpowiedz cytując